درباره ما

ما برای خدمات مالیمالیاتیمشاوره ای ، در کنار شما هستیم..

واحد مالی مهم‌ ترین و اصلی ترین بخش در هر کسب و کاری می باشد .ما نگرانی‌ها و نیازهای شما را گوش و درک خواهیم کرد و متناسب با آنها شرایط را تحلیل می‌کنیم و مجموعه‌ای از راهکارهای عملیاتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد . به این ترتیب می‌توانید در مسیری سالم و امن به فعالیت خود ادامه دهید و رشد کنید. مشاوره با کارشناسان خبره شرکت تراز آزمون پاسارگاد تجربه‌‌ای بینظیر و صادقانه برای شما رقم خواهد زد. همین حالا با ما تماس بگیرید.

کنترل اسناد

نظارت مستمر بر واحد مالی جهت کنترل اسناد

استفرار نماینده و حسابدار

استقرار نماینده و حسابدار در سطوح مختلف بر حسب نیاز شرکت به صورت پاره وقت و تمام وقت و پروژه ای

انجام حسابداری های شرکت

انجام حسابداری شرکت ها و موسسات اعم از بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی، صنعتی و کسب کار های نوپا و استارت آپی

خدمات بیمه ای

تهیه و ارسال لیست بیمه برای حقوق و دستمزد به صورت ماهانه و انجام پیش حسابرسی بیمه

خدمات مالیاتی

انجام کلیه خدمات مالیاتی مورد نیاز پس از ثبت شرکت، همچنین خدمات مالیاتی دوره ای و موردی

حسابداری های معوق

ساماندهی و به روز رسانی حسابهای معوق

0
+
پروژه های در جریان
0
%
رضایت مندی مشتریان
0
موفقیت قرارداد ها
0
تعداد همکاری ها

تاریخچه ما

شرکت خدمات و مشاوره مالی، مالیاتی و حسابداری تراز آزمون پاسارگاد (سهامی خاص) با هدف پاسخ به نیاز روز افزون شرکت ها و موسسات نوپا و با سابقه به خدمات و راه کارهای مالی و مالیاتی و مشاوره صحیح در این خصوص راه اندازی گردیده است. هدف این شرکت ارائه خدمات و در عین حال رقابتی ترین قیمت می باشد.تیم تراز آزمون با سابقه موثر و مدارج عالی در این زمینه آماده ارائه تمامی خدمات مربوطه و مشاوره مالی و مالیاتی و مدیریتی میباشد.

ما که هستیم

تراز آزمون توسط دو نفر از مدیران مالی متخصص در زمینه خدمات مالی و حسابرسی با هدف پاسخ به نیاز شرکت ها در مسائل و مشکلات مالی و مالیاتی تاسیس شده است. پاسخگویی و پیگیری نیاز مشتریان تا حصول رضایتمندی، دو هدف عملیاتی شرکا و کارکنان تراز آزمون می باشد.ما افتخار داریم با تکیه بر دانش و کارشناسان مجرب خود مسیر های ناهموار و پر از فراز و نشیب مالی و مالیاتی شما را هموار ساخته و همواره در تمامی مراحل در کنار شما خواهیم بود.پس در صورتی که نیاز به مشاوره دقیق و اصولی و همچنین پیگیری تا حصول نتیجه دارید بدون اتلاف وقت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به ارائه مشاوره تلفنی و حضوری اقدام نمایند.